Kontakt oss

Er du en potensiell samarbeidspartner eller har noen spørsmål?
Send oss en detaljert henvendelse og vi vil ta kontakt innen kort tid.

Ledelsen i Instacall AS

Malik Yasser

Adm. Direktør
E-post: malik@instacall.mobi
LinkedIn: Se profil

Werhad A. Bejani

Salgsdirektør
E-post: werhad@instacall.mobi
LinkedIn: Se profil

Erika Holi

HR-sjef
E-post: erika@instacall.mobi
LinkedIn: Se profil

Sebastian Harlem

Markedsansvarlig
E-post: sebastian@instacall.mobi
LinkedIn: Se profil

Omar Hasane

Prosjektleder B2C
E-post: omar@instacall.mobi
LinkedIn: Se profil

Marius-Nicholai Larsen

Prosjektleder B2B
E-post: marius@instacall.mobi
LinkedIn: Se profil

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart